Mis on Access Bars®?

Eestikeelsed subtiitrid saad sisse lülitada "Settings" alt.
Eestikeelsed subtiitrid saad sisse lülitada "Settings" alt.

Seda, mida Access Bars® endast tegelikult kujutab, on ainult sõnadega keeruline edasi anda. Tehnilisest vaatepunktist on Access Bars® 32 energiapunkti pea peal, mis sisaldavad Sinu mõtete, uskumuste, otsuste, emotsioonide ja vaatepunktide elektromagnetilisi komponente. Nende punktide õrnal puudutamisel vabastatakse Sinu kehast ja elust mõtted, tunded ja emotsioonid, mis Sulle ei panusta ning millest oled valmis loobuma. Ilma igasuguse pingutuseta vabanevad piirangud, mis takistavad Sul vastu võtmast seda, mida ELU tegelikult pakub – teadlikkust, tervenemist, loovust ja küllust ning seda igas eluvaldkonnas.

See on justkui “delete” nupp Sinu arvutis, mida mõned inimesed kirjeldavad ka kui “tassi tühjaks kallamist”. Teisisõnu on Sinu aju täis mõtteid, tundeid ja emotsioone, mis Sulle enam ei panusta ning Sind edasi ei aita. Access Bars® on võimalus see ruum ebavajalikust vabastada.

Kõige lõbusam on see, et tegu on energeetilise lahtiühendamisega, mille toimimiseks pole vaja, et Sinu loogiline mõistus sellest aru saaks. Barsi seanss aitab Sul eemaldada teadlikke ja alateadlikke piiranguid selleks, et energia saaks vabalt voolata. Pikaajalised tulemused ei ole seotud vaid energeetilise tasandiga, vaid ka Sinu füüsilise kehaga. Nimelt on kehal võime ennast tervendada ja noorendada ning bars aitab seda loomulikku ühendust iseendaga taastada.

Access Bars® loob ruumi Sinu kehasse ja toob Sind kohale kõige sellega, mis on. Kas oled tajunud mõnusat energiat, mis valitseb looduses? Rahu energia, kus kõik on lubatud ja puuduvad hinnangud. See oledki SINA. Mis siis, kui kogu Su elu võiks selline olla? Mis siis, kui iseendale hinnangute andmine on kõige ebasõbralikum asi, mida Sa teha saad? Milline näeks välja Sinu elu ilma nendeta?

Uue aja antidepressante on palju ning erinevaid: valuvaigistid, alkohol, narkootikumid, nutiseadmed ning mis tahes muud sõltuvused, mis aitavad meil põgeneda elu ning iseenda eest. Selle nurga alt vaadates pole ka Access Bars® mitte midagi muud kui antidepressant, mis rahustab ja toob leevendust, kuid seda ilma negatiivsete kõrval- või järelnähtudeta.

  • Millal Sina viimati lihtsalt niisama õnnelik olid?
  • Mis siis, kui kogu elu võiks selline olla?
  • Mida Sa nüüd valid?
  • Kas nüüd on aeg valida iseennast?

Access Bars® on kehaprotsess, mis juba selle loojate sõnul on halvimal juhul mõnus peamassaaž ning parimal juhul muudab see kogu Sinu elu.

Kogu elu tuleb minuni kerguse, rõõmu ja hiilgusega.™ Kui see on see, mida Sa salamisi oled soovinud, siis leia endale panustavaim vahendaja või praktik, kursus või vahetusõhtu.

Küsi endalt:

  • Kui ma valin Barsi kogeda, mida see loob minu tulevikuks?
  • Kas mu elu muutub pärast seda kergemaks ja rõõmsamaks?
  • Millise vahendaja energia on mulle kõige panustavam?

Access Bars® asutaja Gary M. Douglas

Access Bars® asutaja Gary Douglas
Mis on teadlik loomine?

Eestikeelsed subtiitrid saad sisse lülitada "Settings" alt.

Access Consciousness® kaaslooja Dain Heer
Mis on Access Bars®?

Eestikeelsed subtiitrid saad sisse lülitada "Settings" alt.

Accessi mõte on luua maailm, kus valitseks teadlikkus ja ühtekuuluvus.
Teadlikkus ja ühtekuuluvus kaasavad kõike ja ei arvusta mitte midagi. See on valmisolek ja võime olla täielikult teadlik ja kohal kõigis oma elu valdkondades, arvustamata seejuures ennast ja teisi. See on võime ilma hinnanguteta kõike vastu võtta, lubades kogu Universumil olla see, mis ta on. Kui Sul puuduvad hinnangud, siis hakkad Sa nägema kõike sellisena, kui see on, mitte sellena, kuidas Sa soovid, et see oleks või peaks olema, vaid lihtsalt niisugusena, mis ta on. Sellisest ruumist saad Sa muundada ja muuta asju ning luua kõike, mida Sa oma ellu ihaldad – midagi enamat, kui Sul praegu on ja palju rohkem, kui Sa suudad ette kujutada.

Accessi siht on väestamine.
Access Consciousnessis® baseerub Sinu teadlikkuse võimendamisel, et võiksid kõike piiritult tajuda, teada, olla ja vastu võtta. Ta võimendab Sind kogu aeg teadma, et Sa tead. Nii nagu igaüks meist astub oma ülevusse, muutuvad ka kõik sellega loodavad võimalikkused meie kõigi jaoks lõpmatult suuremaks.

Kujutle … 
Mis  oleks,  kui  maailm  oleks  teadlikum  paik?   Kas  siis  kõik hävitustööd, sõjad ja raskused, mis praegusel hetkel toimuvad, jätkaksid  eksisteerimist?  Need  asjad  ei  saaks  eksisteerida teadlikkuse palge ees.
Accessi sihiks on viia meid punkti, kus oleme piisavalt teadlikud, et  luua  muutusi  iseendas  selleks,  et  saaksime  suurendada trauma,  draama  ja  hullumeelsuste  muutmise  võimalust,  mis praegu elus aset leiavad.
Mis oleks, kui kehastuksid selliseks teadlikkuseks  kõiges, mida teed,  et  teised  inimesed  valiksid  selle  tulemusel  teadlikuks saamise?  Mis  siis,  kui  Sa  oled  inspiratsioon  suuremale võimalikkusele?
Sina oled selle muutuse loomise allikas, mida ihkad. Sul peab olema tahe see olla. Teadlikkus  on  võimalus  elimineerida  kõik  loodud  eraldatuse seinad. Mida läheb tarvis selleks, et see muutuks reaalsuseks siinsel planeedil? Sul on ainult tarvis see valida.

Gary M. Douglas180
Access Consciousness®  looja

Uuri lisa Access Consciousness® ülemaailmselt kodulehelt
www.accessconsciousness.com

0